Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Internet, síť, volný čas a zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Severní Karolína, Utah, Vermont, Montana, Oklahoma, Rhode Island, Jižní Karolína, Arkansas, Massachusetts, Mississippi, Florida, Delaware, Nebraska, Illinois, Wyoming, Alabama, Indiana, Minnesota, Kansas, New Jersey, Colorado, Arizona, Oregon, Nové Mexiko, Jižní Dakota atd.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Auta a závodní, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Deskovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Hannah Montana, Akční gamesky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Logické hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, M, Státní prapory všech zemí, doporučujeme, Obrázek Servírka, Nejhranější online hry zdarma, webové stránky, Nejlepší online hry zdarma, Zastave svetovnih držav, internetové stránky, webovky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční web

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr zahraničí, Producent, Básníci, Atentát, Rock ‚n‘ Roll, Mluvčí, Architekt, Hudebnice, Spisovatel, Orlík, Hokej, Trest smrti, Itálie, Dabérka, Hejtman, Komik, Olympijský vítěz, Charta 77, Country, Francouz, Němci, Český slavík, První republika, Žhavé výstřely, Politik, Gymnasté, Prezidenti USA, Romantismus, Diplomat, Novinář, Trenérka, Rétorika, AIDS, Pittsburgh Penguins, Dramatik, Podnikatelé apod.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Pro dívky, Karetní, Sportovní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Logické a podobně.

Moudrosti, motta, moudra, přísloví, myšlenky, bonmoty, výroky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, motta, moudra, přísloví, myšlenky, bonmoty, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o dobru od různých známých osobností.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Keywords:A, M, odkazy, cestování, Sharon Stone, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, odkaz, World countries and flags, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlajky jednotlivých států USA, humor

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Strategie, Klasické, Logické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry, Závodní a podobně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, rostliny, ovoce, mapy, nástroje a přístroje, zvířata, květiny, láska, Vánoce a Advent, ptáci, stavby, halloween, jídlo a nápoje, ženy a dívky, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, věda, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, nápoje, hudba, hmyz atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak převést následující typy souborů: písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, video soubory, konfigurační soubory, dokumenty apod.

Kameňáky, vtipy, ftipy, frky, anekdoty, vtípky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, ftipy, frky, anekdoty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Seznam přípon a koncovek souborů, zeměpis, Real Madrid CF, K, Vlajky zemí světa, Pozadí na plochu počítače, Přání k jmeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, info

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, věda, český jazyk, různé, politika, jídlo, účetnictví, latina, nápoje, cestování, náboženství a křesťanství, fyzika, literatura, stavebnictví, zkratky, internet, matematika, materiály, počítače, nástroje, psychologie, kultura, bankovnictví, zločin a právo atd.

Informace, volný čas a zábava

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Obrázky na plochu PC - full HD tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu PC. vhodné pro počítač, ultrabook, PC, smartphone, obrazovka počítače, notebook, phablet, tablet, mobil, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows 7, Mac, Slackware, Windows 98, FreeBSD, Linux Mint. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, rostliny, voda a bubliny, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, zvířata, letadla, motorky, motocykly, příroda, krajina, auta, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, noční města, hudební tapety, wallpapery, sportovní pozadí. Vyberte si rozměr z 1600x1200, 1920x1280, 640x480, 360x760, 1600x900, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1600x2560, 1536x864, 412x846, HD 1280x720, 1920x1440, 1800x1440, 1200x1920 atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: zajímavosti, Prapory českých měst, hyperlinky, Obrázky ke stažení na plochu, weby, Obrázky vlajek měst ČR, URL, Obrázek Make up, multimédia, internet, Přehled zkratek a akronymů

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, věda, český jazyk, různé, politika, jídlo, účetnictví, latina, nápoje, cestování, náboženství a křesťanství, fyzika, literatura, stavebnictví, zkratky, internet, matematika, materiály, počítače, nástroje, psychologie, kultura, bankovnictví, zločin a právo atd.

Síť, volný čas a zábava

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: pro děti, Obrázky na plochu PC, volný čas, Super free web games zdarma, tipy, Charlize Theron, Online hry zdarma, Vánoční web, zdarma, Dopravní značky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Free game online hry, Přání k jmeninám, sms ke svátku,

Jeden fór na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vlajky zemí Oceánie
Zajímavé internetové odkazy
Real Madrid C.F.
Naše tipy
Regiony Francie
Tipy na zajímavé weby
Saudi Arabia
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.