Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Samolepky, Vosí hnízda, bezlepkové cukroví, Keramika, Jezulátko, Brambořík, LED svíčky, Dia, Kuba, Třásně, Píseň, Tablet, Zima, Tisk, Jídlo, Linux, Papírové ozdoby, Koledy, Mrazík, Husarské knoflíky, Václavské náměstí, Monitor, Neviňátko, Ježíšek, Kavkazská jedle, Jingle Bells, Jmenovky, Atmosféra, K Tisku, K Vytisknutí, Vánoční punč apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro dívky online, internet, Afghanistan, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Staré hry online, Americké federální vlajky, Přání a blahopřání, URL, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti, M

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapery na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, notebook, PC, smartphone, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, phablet, počítač, ultrabook, displej a pro operační systémy Windows Me, Lubuntu, FreeBSD, Java ME, macOS, Chrome OS, Mac, Linux Xubuntu, Linux Mint, BlackBerry OS, Slackware. Wallpapery na tablet z kategorií vesmír, kosmos, fantasy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, nature - příroda, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, oceán, moře, pláže, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 1280x854, 1280x960, 800x1280, 2560x1920, 1536x2560, 375x812, 1024x600, 1152x768, 2160x3840, 1280x768, 1366x1024, 1366x768, 1280x720, 375x667, 320x568, širokoúhlé 1366x768 atd.

Vtipné texty, frky, vtípky, černý humor, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, vtípky, černý humor, anekdoty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O mužích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O důchodcích, Frky o tchýních, O Windows, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, země EU, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching apod.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Animace, Postřehové hry, Adventury, Logické hry, Strategie, Závody aut, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Střílečky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry a tak dále.

Keywords:zdroje informací, Superhry a hry online zdarma, Pozadí na PC, Obrázky a kliparty zdarma, Vánoční rostliny, humor, Životopisy slavných osobností, Dopravní značení, Vánoční tapety na plochu, Online hry zdarma, odkaz, multimédia

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Informace, technika, kultura, volný čas

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Utah, Tennessee, Oklahoma, Oregon, Colorado, Florida, Ohio, Arkansas, Connecticut, Georgie, Pensylvánie, Missouri, Nebraska, Alabama, Kansas, Severní Dakota, Delaware, New Jersey, Louisiana, Montana, Nevada, Washington, Idaho, Indiana, Kalifornie atd.

Wallpapery na plochu PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na plochu PC. lze použít v obrazovka počítače, PC, mobil, monitor, notebook, počítač, smartphone, ultrabook, tablet, displej, phablet a pro operační systémy Windows 7, Windows Server 2012, Windows 98, Windows Me, Slackware, Chrome OS, Java ME, Linux Xubuntu, Lubuntu, OSX, Mac. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, flóra, stromy, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, Formule 1, sportovní a závodní auta, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, oceán, moře, pláže, free wallpapers, fraktály, nature - příroda, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 1024x768, 1600x2560, 1440x960, 1600x1200, 1366x768, 2160x3840, 1440x900, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 640x480, 1280x720, 1280x854, 3200x1800, 1200x1920 atd.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Deskovky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Logické hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Adventury, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: V, Dopravní značení, weby, Přání k narozeninám, Přehled států světa a jejich vlajek, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Cristiano Ronaldo, Seznam vlajek měst České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zadarmo, V

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, politici, nadpřirozené osoby, osobnosti, mytologie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, národnost, profese a zaměstnání, sport, fikce a fantasy, poruchy, záliby, státní správa, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, věda atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. AIDS, Prezidenti, Hudba, Archivář, Pedagog, Továrník, Československo, Generalissimus, Hokej, Textař, Olympijský vítěz, Egypt, Habsburkové, Florida Panthers, Maršál, Američan, Dabérka, Country, Rakousko-Uhersko, Prezident USA, Právník, Diplomat, Vojáci, Hudebnice, Voják, Křesťanství, Zpěvačky, Scénárista, Kladno, Ministr zahraničí, Charta 77, Ekonom, Washington Capitals, Fotograf, Exilový prezident, Miliardář apod.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Animace, Postřehové hry, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro děti, Střílečky, Bojové hry, Pro dívky, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Omalovánky, Televize, Betlém, Štědrý večer, Vánoční stromeček, Vánoční světýlka, Silvestr, Papírový vánoční stromek, Striezelmarkt, Lindt, Smrk, Windows, Anděl, Štóla, Tisk, Kavkazská jedle, Adventní věnec, Osvětlení do oken, Keramika, Staroměstské náměstí, Vánoční svícen, Vánoční koledy, Pastýř, Monitor, Vídeň, Kinder, Křesťanství, Václavské náměstí, Německy, Popelka, Obrazovka apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Motta, bonmoty, aforismy, moudrosti, myšlenky, moudra, úsloví

Slavné citáty, Motta, bonmoty, aforismy, moudrosti, myšlenky, moudra, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: V, Přehled souborových přípon, Super online kvízy, Pozadí na plochu monitoru, Wallpapery na plochu PC, pro dospělé, zeměpis, Vánoční moučník štóla, zábava, Vánoční magazín, internetové stránky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, politici, nadpřirozené osoby, osobnosti, mytologie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, národnost, profese a zaměstnání, sport, fikce a fantasy, poruchy, záliby, státní správa, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, věda atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, hudba, sport, láska, náboženství, symboly, nástroje a přístroje, nápoje, jídlo a nápoje, ovoce, osobnosti a lidé, květiny, muži, přístroje, věda, ptáci, hmyz, halloween, stavby, zelenina atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, frky o zvířatech, anekdoty o politice apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Pozadí na PC - pozadí na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC. lze použít v počítač, PC, mobil, mobilní telefon, smartphone, monitor, notebook, ultrabook, tablet, displej, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Android, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 98, Java ME, Windows 10, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, jídlo a nápoje, příroda, krajina, letadla, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, operační systémy, Windows, noční města, rostliny, wallpapery, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 1366x1024, 1440x2560, 640x480, 375x812, 412x846, 2560x2048, 1680x1050, 360x720, 1280x960, 1280x800, 2560x1440, 1920x1200, hi res 2560x1920, 1600x2560, 1440x900, 1152x864 atd.

Klíčová slova: info, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, školství, Státy a jejich prapory, zdarma, Obrázky se zvířaty na monitor, Webové html5 hry zdarma, hyperlinky, Nejlepší online hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky měst a obcí České republiky, Štědrý večer,

Jeden fór na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Naše tipy
Omalovánky k vytisknutí
Doporučené odkazy
Greece
Partnerské weby
Omalovánky pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Adventní svícen a jeho symbolika
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.