Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Informace, inspirace pro volný čas

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: webové stránky, volný čas, Dopravní značení, V, Země Německa, Přehled souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD wallpapery ke stažení, Manchester United fotbal Anglie, V, weby, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Federace USA

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Vtipy, fóry, anekdoty, frky, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, anekdoty, frky, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

úsloví, moudra, hlášky, výroky, rčení, bonmoty, myšlenky

Slavné citáty, úsloví, moudra, hlášky, výroky, rčení, bonmoty, myšlenky, z kategorií citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o ženách od různých známých osobností.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tapeta, Desktop, Štěstí, Plocha, Husarské knoflíky, Kavkazská jedle, Vánoční koule, Atmosféra, Vánoční kaktus, Zdraví, Hostina, Popelka, Santa Claus, Třásně, Ohňostroj, Jídlo, Anděl, Brno, Osvětlení do oken, Šišky, Jingle Bells, Koleda, Vánoční svíčky, Silvestr, Cesmína, Vánoční filmy, Vánoční pozadí, Kameňák, Sněhová vločka, Koledy, Perníčky apod.

Keywords:info, Full HD pozadí na PC, Životopisy slavných osobností, linky, Online hry zdarma, Vlajky států USA, Kliparty pro dokumenty, Vlajky států a zemí světa, Obrázek Rozesmátá blondýna, počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, multimédia

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Politik, Protektorát, Právník, Trest smrti, Archivář, Překladatel, Československo, Textař, Habsburkové, Kancléř, Císař, Režisér, Architekt, První republika, Rakousko-Uhersko, Textařka, Gymnasté, Vojáci, Zpěvačka, Fotograf, Novinář, Hejtmani, Továrník, Faraon, Atentát, Filozof, Slovenští prezidenti, Prezident, Poslanci, Vražedkyně, Vrah, KSČ, Podnikatel, Starověký Egypt, Druhá světová válka, Country apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Síť, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: náboženství a křesťanství, počítače, účetnictví, nástroje, hardware, stavebnictví, sport, cestování, filozofie, různé, internet, psychologie, software, věda, lékařství a medicína, literatura, matematika, chemie, ekonomie a ekonomika, zkratky, příroda, český jazyk, školství, latina atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Akční hry, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Postřehové hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: tipy, kuriozity, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Anastacia, Seznam zemí světa a jejich vlajky, V, doporučujeme, Mezinárodní den žen, Online vánoční magazín, pro děti, zdarma, humor

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Animace, Strategie, Hry pro děti, Relaxační hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Bojové hry, Akční hry, Adventury, Karetní hry, Postřehové hry a tak dále.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, hmyz, láska, osobnosti a lidé, přístroje, věda, hudba, stavby, ženy a dívky, zvířata, ptáci, rostliny, mapy, dopravní prostředky, muži, zelenina, květiny, auta, smajlíci a emotikony, symboly, halloween, Vánoce a Advent, sport atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Přehled zkratek a akronymů, Prapory regionů a království, Zamilované sms vzkazy, Onlinovky zdarma, zábava, Onlinovky zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení, pro dospělé, V

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Animace, Strategie, Hry pro děti, Relaxační hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Bojové hry, Akční hry, Adventury, Karetní hry, Postřehové hry a tak dále.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Vtípky, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O mužích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky o tchýních, O škole, Vtipy o Bohu, O Somálcích apod.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Massachusetts, Tennessee, Nevada, Illinois, Colorado, Missouri, Severní Dakota, Montana, Alabama, Maine, Severní Karolína, Ohio, New Hampshire, Oklahoma, Rhode Island, Louisiana, Kentucky, Oregon, Maryland, Kalifornie, Aljaška, Vermont, Nové Mexiko, Utah, Wisconsin atd.

Vtipné texty, frky, fóry, vtípky, anekdoty, fórky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, fóry, vtípky, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky ze života, O škole, O ekonomech, O Windows, Vtipné hádanky, O manželství apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: odkazy, internet, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značení, internetové stránky, Online hry zadarmo, hyperlinky, Superhry a hry online zdarma, školství, URL, Full HD wallpapers na PC, výukové pomůcky, Mongolia,

Jeden fór na závěr. Vtip Kdo jsou to ti homosexuálové?: „Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajka Rakouska-Uherska
Tipy na zajímavé weby
Texty přání k svátku podle jmen
Partnerské weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Studentka lolitka
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.