Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Výroky, aforismy, myšlenky, rčení, bonmoty, úsloví, hlášky

Slavné citáty, Výroky, aforismy, myšlenky, rčení, bonmoty, úsloví, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Staré hry online

Běžte na staré hry online. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Informace, počítače a internet

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro displej, mobil, notebook, smartphone, phablet, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, PC, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows 98, Linux Mint, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows NT, Windows 7, Windows XP, Windows 10. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fraktály, vesmír, kosmos, Formule 1, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, ptáci, fantasy, nature - příroda, květiny, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, motorky. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 1080x1920, 2048x1080, 1600x900, 1800x1440, 360x640, 2560x2048, 412x846, 640x480, 1080x1800, 1920x1440, 1920x1080, 1152x864, Full HD 1080x1920 atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: internetové stránky, Webové html5 hry zdarma, výukové pomůcky, Dopravní značky, Manchester United FC, volný čas, linky, Wallpapers na plochu PC, Pravá vánoční zábava, Databáze osobností Kdo je to?, Staré hry online, URL, Seznam vlajek měst České republiky

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Fórky, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky apod.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Deskovky, Oblíkačky, Barbie hry, Omalovánky, Logické hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, online html5 hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní, Střílečky, Sportovní, Pro dívky, Logické, Klasické, Vánoční online hry, Velikonoční hry a podobně.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Keywords:Dopravní značení, Vlajky států obrázků, Wallpapers na plochu počítače, Nejhranější online testy a kvízy, Vymalovánky k tisku, zajímavosti, pro dospělé, Online testy zdarma bez registrace, Romantické zamilované sms vzkazy, F, školství, humor

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Síť, počítače a internet

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: odkazy, Online hry zdarma, Online adventní magazín, Vánoční koleda, A, Federace USA, V, Tapety na plochu hmyz, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Pozadí na plochu počítače, tipy, weby

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Naleznete zde Velikonoční hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Logické, Klasické, Závodní, Oddechové, Karetní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Bojové online gamesy a podobně.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Arkansas, Indiana, Kentucky, Texas, Washington, Maine, Kalifornie, Iowa, Colorado, Aljaška, Delaware, Oregon, Massachusetts, Montana, Západní Virginie, Nové Mexiko, Arizona, Rhode Island, Jižní Dakota, Utah, Ohio, Havaj, Georgie, Nevada, Severní Karolína atd.

Náš tip, počítače a internet

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poprava, Country, Královna, Rakušan, Životopis, Hudba, Rakousko-Uhersko, Olympijský vítěz, Hokej, Prezidenti ČR, Stoletá válka, Miliardář, Novinář, Vojevůdce, Olympijští vítězové, Ministr, Rock ‚n‘ Roll, Básníci, Fotograf, Masový vrah, Scénárista, Brno, Lord, Itálie, Vražedkyně, Sci-fi, Egypt, Spisovatel, Továrník, Vrah, New York Rangers, Trenérka, HIV pozitivní, Producent, Maršál, ČSSD apod.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. lze použít v mobil, mobilní telefon, ultrabook, počítač, notebook, monitor, obrazovka počítače, displej, tablet, phablet, smartphone a pro operační systémy macOS, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 10, Red Hat Linux, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Java ME, Mac, SUSE Linux. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, motorky, zvířata, armáda, válka, zbraně, fraktály, ptáci, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, free wallpapers, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, nature - příroda, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, květiny. Dostupné rozměry 1800x1440, 1600x900, 800x600, 1600x900, 1920x1200, 2560x1600, 1440x900, 3200x1200, 1280x854, 2560x1440, 2560x2048, 2160x3840, 1536x2048, 1080x1920, 768x1024, 1280x1024 atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem spustit, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít následující typy souborů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, video soubory, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, systémové soubory apod.

Klíčová slova: M, webovky, multimédia, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Kliparty pro Office, Staré hry online, Vánoční stromeček, internet, Životopisy slavných osobností, F

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Naleznete zde Velikonoční hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Logické, Klasické, Závodní, Oddechové, Karetní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Bojové online gamesy a podobně.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Arkansas, Indiana, Kentucky, Texas, Washington, Maine, Kalifornie, Iowa, Colorado, Aljaška, Delaware, Oregon, Massachusetts, Montana, Západní Virginie, Nové Mexiko, Arizona, Rhode Island, Jižní Dakota, Utah, Ohio, Havaj, Georgie, Nevada, Severní Karolína atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, historie, lékařství, rodinné vztahy, filozofie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, školství, věda, státní správa, podnikání a podnikatelé, národnost, mytologie, přezdívky, křesťanství, poruchy, záliby, herectví, herci a herečky atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Omalovánky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Logické hry, Adventury, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, online html5 hry apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, týmy NHL apod.

Klíčová slova: pro děti, Obrázky vlajek států světa, doporučujeme, hyperlinky, Hry pro kluky, Vánoční trhy, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nej hry online, kuriozity, Země Německa,

Jeden fór na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Jmenovky na dárky
Tipy na zajímavé weby
Nejznámější vánoční trhy
Partnerské weby
Cestovatelské stránky
Doporučené odkazy
Yasmine Bleeth
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.