Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, obecné zkratky, okresy České republiky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, vojenské hodnosti apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Super online flash hry, Wallpapers na plochu PC, zeměpis, Vánoční zábava, Obrázky vlajek států světa, M, info, Vánoční stromek, Online hry pro děti zdarma, Životopisy osobností, hyperlinky, Přehled státních vlajek států světa

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Animace, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Bojové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Strategie, Postřehové hry, Střílečky, Sportovní hry, Akční hry, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, lékařství a medicína, filozofie, psychologie, rostliny, školství, sport, cestování, literatura, latina, věda, počítače, zkratky, matematika, nástroje, různé, nápoje, software, technika, ekonomie a ekonomika, internet, jídlo, fyzika, hardware atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, video soubory, grafiku, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, písma, fonty, šablony dokumentů apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní neděle, Anděl, Rostliny, Dia, Osvětlení, Jesličky, Vánoční trhy, Keramika, Píseň, Recepty, Jídlo, Dárky, Zima, Vosí hnízda, Jingle Bells, bezlepkové cukroví, Zdraví, Brambořík, Rumové řezy, Jezulátko, Vánoční punč, Štědrý den, Pozadí, Umělý vánoční stromek, Vánoční svařák, Ostrava, Brno, Láska nebeská, Nový rok, Vánoční koledy, Atmosféra apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Keywords:weby, Seznam zkratek a akronymů, školství, počítače, Omalovánky pro děti online, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky, kliparty, Texty vánočních koled, Biografie slavných osobností, Vánoční magazín, odkazy

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Online testy zdarma bez registrace, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky k svátku a k jmeninám, Seznam vlajek měst České republiky, multimédia, Vlajky spojených států amerických, Cristiano Ronaldo, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Databáze osobností Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Přehled formátů souborů, Onlinovky zdarma, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, internet, kuriozity, Dopravní značení, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem, F, humor, Staré hry online

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Akční gamesky, Hannah Montana, Barbie hry, Logické hry, Střílecí hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Super online flash hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Logické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie, Střílečky a podobně.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: cestování, zajímavosti, Dopravní značky, odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázek Femme fatale, Vlajky měst České republiky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, výukové pomůcky, Přáníčka k svátku,

Jeden fór na závěr. Vtip Les Řáholec a ministerstvo financí: Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázek Blondýna
Naše tipy
Cesmína a Vánoce
Doporučené odkazy
Halle Berry
Tipy na zajímavé weby
Tipy na adventní trhy
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.