Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, halloween, květiny, zvířata, sport, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, věda, hmyz, osobnosti a lidé, zelenina, ptáci, ovoce, jídlo a nápoje, auta, hudba, stavby, rostliny, nápoje, dopravní prostředky, mapy, muži atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, obecné zkratky, geocaching, týmy NHL, státy usa apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Fórky, fóry, anekdoty, ftipy, vtípky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Fórky, fóry, anekdoty, ftipy, vtípky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O manželství, O Somálcích, O ženách, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Němcích, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Ilustrační obrázky, zdroje informací, školství, Omalovánky pro děti, Free game online hry, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, H, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, info, Wallpapery na plochu PC

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Normalizace, Básníci, Maršál, Hejtman, Novinář, Itálie, New Jersey Devils, Čeští králové, Spisovatel, Sebevražda, Angličané, Žhavé výstřely, Ministři, Sci-fi, Sochař, Politik, Prezident, Režisér, Podnikatelé, Ekonom, Komik, Prezidenti, Kladno, Křesťanství, Svatý, Faraon, Atentát, Němci, Rakousko-Uhersko, Kněz, Náboženství, Poslanci, Philadelphia Flyers, AIDS, Komunista, Česká královna apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, zvířata, auta, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, hmyz, ženy a dívky, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, přístroje, symboly, ovoce, ptáci, věda, rostliny, náboženství, květiny, muži, láska, hudba atd.

Keywords:F, Webové online hry zdarma, humor, Hry pro kluky, Online hry zdarma, pro děti, Dopravní značky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Flags of the world, Full HD wallpapery ke stažení, internet, Onlinovky zdarma

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapery na plochu PC

Také doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. jsou vhodná pro phablet, počítač, monitor, mobil, smartphone, notebook, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 98, Lubuntu, Android, Windows 95, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Java ME, Chrome OS. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, nature - příroda, vesmír, kosmos, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Formule 1, tenisté a tenistky, fantasy, hmyz a pavouci, fraktály, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata. Vyberte si rozměr z 1080x1920, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1600x1200, 1920x1080, 360x760, 1280x768, 768x1024, 1800x1440, 750x1334, 1280x960, 2048x1536, 1920x1200, 1152x1920, 3200x1800 atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, URL, Zvířátka na pozadí monitoru, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, hyperlinky, tipy, Online hry zdarma, Státní prapory států světa, Super online kvízy, M, F

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, mytologie, záliby, politici, osobnosti, herectví, herci a herečky, státní správa, historie, zločin a právo, národnost, školství, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, filozofie, věda, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Síť, cestování, zábava i hry

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident USA, Podnikatelé, Pittsburgh Penguins, Překladatel, Obchodník, Hejtman, Archivář, Teolog, Hokejisté, Country, Olympijský vítěz, Sochař, Producent, Zpěvačky, Ministři, Státník, Egypt, Habsburkové, Prezident, Protektorát, New York Rangers, Dallas Stars, Rock ‚n‘ Roll, Rétorika, Závodník, Žijící, Fotograf, Architekt, Zpěvák, Charta 77, Křesťanství, Kladno, Nežijící, Ministr, Básníci, Máj apod.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Logické hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Pro dívky, Sportovní hry, Strategie, Adventury, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Závody aut, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, státy usa, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, geocaching, země EU apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, psychologie, rostliny, nápoje, technika, zločin a právo, věda, nástroje, stavebnictví, internet, školství, ekonomie a ekonomika, sport, bankovnictví, matematika, filozofie, fyzika, účetnictví, český jazyk, cestování, literatura, software, chemie, nemoce atd.

Wallpapery na plochu PC - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro mobil, ultrabook, PC, tablet, phablet, mobilní telefon, počítač, displej, notebook, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Lubuntu, Windows NT, Linux Ubuntu, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 7, Android, Windows Me, Windows XP, Red Hat Linux, Windows Server 2012. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, hmyz a pavouci, flóra, stromy, zvířata, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní wallpapery, květiny, fraktály, nature - příroda, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 2560x1920, 1536x2048, 1280x800, 1600x2560, 854x480, 320x568, 360x760, 640x480, 3200x1800, 3200x1200, 1440x900, 2160x3840, 2560x1440, 375x667, Full HD 1080x1920, 1280x1024 atd.

Klíčová slova: odkazy, Vlajky zemí světa, výukové pomůcky, Tapety na plochu Formule 1, volný čas, weby, Dopravní značky, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, F, zdarma, zeměpis

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, mytologie, záliby, politici, osobnosti, herectví, herci a herečky, státní správa, historie, zločin a právo, národnost, školství, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, filozofie, věda, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, jak spustit, jak importovat, jak převést, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit soubory těchto typů: video soubory, písma, fonty, obrazy disků, dokumenty, internet a web, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, grafiku, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internetové stránky, Kliparty zdarma, multimédia, Hry pro dívky online, Real Madrid fotbalový klub, webové stránky, Nejlepší online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Wallpapers na plochu PC, Free game online hry, cestování, Switzerland,

Jeden fór na závěr. Vtip Ryby koušou?: Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Narozeninová přání a přáníčka
Partnerské weby
Vlajky, flags
Tipy na zajímavé weby
Nikki Cox
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.