Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, osobnosti, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, žurnalisté a novináři, historie, profese a zaměstnání, školství, národnost, fikce a fantasy, rodinné vztahy, zločin a právo, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, záliby, filozofie, sport, psychologie atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Náš tip pro děti i dospělé

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, měny, okresy České republiky, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Dopravní značení, V, zadarmo, Adventní trhy, humor, Biografie slavných osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Mexická vlajka, Americké federální vlajky, Online hry pro děti zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Obrázky vlajek států světa

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států New Hampshire, Delaware, Západní Virginie, Massachusetts, Iowa, Kentucky, Louisiana, Idaho, Arizona, Severní Dakota, Colorado, Mississippi, Kalifornie, Aljaška, Kansas, Nebraska, Virginie, Georgie, Jižní Karolína, Maine, Texas, Alabama, Florida, Missouri, Wyoming, Maryland atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, muži, rostliny, sport, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, ptáci, smajlíci a emotikony, mapy, zvířata, symboly, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, hmyz, zelenina, hudba, stavby, láska, květiny, dopravní prostředky, náboženství, nápoje atd.

Informace pro děti i dospělé

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, umělci, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, národnost, sport, lékařství, mytologie, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, přezdívky, záliby, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, zločin a právo, historie, psychologie, politika atd.

Vtipné texty, černý humor, fóry, fórky, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, fóry, fórky, frky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Keywords:odkazy, linky, Obrázky vlajek měst ČR, odkaz, Antistresové omalovánky, počítače, multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, Texty vánočních koled, Superhry a hry online zdarma, Prapory regionů a království, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Vtipné texty, ftipy, anekdoty, vtipy, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, anekdoty, vtipy, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O Somálcích, O ženách, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Němcích, O manželství, O mužích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O ekonomech apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Logické, Pro dívky, Střílečky, parkování - parkovačky, Klasické, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Závodní a podobně.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Animace, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Strategie, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, Betlém, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, internetové stránky, Vánoční svíčky, webovky, V, doporučujeme, Online vánoční webzine

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, geocaching, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, státy usa apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Počítačové tapety pro Windows - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro phablet, PC, notebook, mobilní telefon, tablet, počítač, displej, smartphone, ultrabook, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Xubuntu, Windows Me, FreeBSD, Windows XP, Windows 95, Microsoft Windows 8, Mac, Linux Fedora. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií motorky, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, sportovní a závodní auta, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, Formule 1, ptáci, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, fantasy, květiny, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech 1800x1440, 1200x1920, 2048x1536, 375x667, 360x640, 1152x768, 1536x2560, 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1600x1200, 4800x1200, 854x480, 2048x1080, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768 atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: kuriozity, pro děti, Full HD wallpapers na PC, Přáníčka a obrázky k svátku, Full HD tapety na PC zdarma, Online biografie, životopisy osobností, zeměpis, Mandy Moore, internet, info, Slovník pojmů Co je to?

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, geocaching, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, státy usa apod.

Síť pro děti i dospělé

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zločin a právo, kultura, účetnictví, fyzika, náboženství a křesťanství, filozofie, politika, technika, sport, školství, rostliny, jídlo, lékařství a medicína, zkratky, matematika, cestování, software, český jazyk, latina, literatura, ekonomie a ekonomika, nápoje, bankovnictví, příroda atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Barbie hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Vaření a smažení, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, v čem upravit, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat soubory následujících typů: šablony dokumentů, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: volný čas, Vlajky spojených států amerických, H, školství, zdarma, O Arsenal Football England, K, Adventní magazín, Nejlepší školní testy a kvízy, zdroje informací, B, Přehled formátů souborů, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé,

Jeden fór na závěr. Vtip Délka minuty: Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Partnerské weby
Sněhulák
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k výročí svatby
Doporučené odkazy
FC Barcelona
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vybarvení zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.