Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak přehrát, jak exportovat, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak otevřít, jak převést soubory následujících typů: grafiku, hudební audio soubory, šablony dokumentů, video soubory, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků apod.

Obrázky na plochu PC - full HD tapety ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu PC. vhodné pro notebook, phablet, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, PC, monitor, mobil, tablet, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, FreeBSD, OSX, Windows NT, Red Hat Linux, Mac, Lubuntu, SUSE Linux. Tapety na PC z kategorií Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hudební tapety, sportovní pozadí, rostliny, vesmír, planety, galaxie, letadla, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, květiny, kytky, auta, motorky, motocykly, voda a bubliny, psi a štěňátka, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 360x640, 800x1280, 1600x2560, 1600x900, 1920x1440, 1680x1050, hi res 2560x1920, 1920x1280, 2048x1536, 2160x3840, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1440x900, 1152x1920, 1280x768 atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Síť, internet, počítače, hry

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Obrázky, kliparty, Hry pro kluky, Vlajky měst a obcí České republiky, Omalovánky k vytištění pro děti, zajímavosti, zdarma, webovky, Chelsea Football FC, Seznam zkratek a akronymů, V, Dopravní značky, Obrázky vlajek měst ČR

Aforismy, bonmoty, moudra, motta, moudrosti, úsloví, hlášky

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, moudra, motta, moudrosti, úsloví, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Frky, vtipy, fórky, anekdoty, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipy, fórky, anekdoty, kameňáky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, murphyho zákony apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Keywords:Přehled souborových přípon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Wallpapers na PC, počítače, Texty přání k svátku podle jmen, pro děti, výukové pomůcky, zdroje informací, Přání k svátku, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, č, Databáze osobností Kdo je to?

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Barbie hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Deskovky, Oddechové hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Logické hry apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, ekonomie a ekonomika, zkratky, lékařství a medicína, školství, zločin a právo, stavebnictví, nemoce, sport, účetnictví, nápoje, fyzika, počítače, psychologie, kultura, literatura, materiály, matematika, náboženství a křesťanství, software, chemie, různé, filozofie, cestování atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, lékařství, národnost, osobnosti, vlastnosti, školství, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, psychologie, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, státní správa, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, historie, politika, záliby, umělci, filozofie, sport atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, cestování, Super free web games zdarma, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, kuriozity, V, Vlajky států USA, Switzerland, doporučujeme, humor, Prapory regionů a království, Online zeměpisné testy zdarma

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, měny, vojenské hodnosti, země EU apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Výroky, přísloví, hlášky, úsloví, moudra, bonmoty, myšlenky

Slavné citáty, Výroky, přísloví, hlášky, úsloví, moudra, bonmoty, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, zločin a právo, psychologie, český jazyk, kultura, filozofie, náboženství a křesťanství, nápoje, nástroje, literatura, technika, fyzika, internet, lékařství a medicína, rostliny, software, sport, věda, nemoce, materiály, politika, školství, latina, různé atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, URL, Adventní magazín, Přání a blahopřání, Super online flash hry, A, F, Norway, info, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Slovník pojmů Co je to?

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, měny, vojenské hodnosti, země EU apod.

Informace, internet, počítače, hry

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Ohio, Tennessee, Louisiana, Michigan, Kansas, Mississippi, Vermont, Nové Mexiko, New York, Nevada, Colorado, Connecticut, Idaho, Utah, Severní Karolína, Rhode Island, Alabama, Georgie, Florida, Maryland, Severní Dakota, Missouri, Virginie, Iowa, Wyoming, Arkansas atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Závody aut, Bojové hry, Adventury, Animace, Pro dívky, Střílečky a tak dále.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Klasické, Střílečky, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, linky, Nejlepší online hry zdarma, zábava, pro dospělé, Britney Spears, Wallpapers na plochu počítače, Nejhranější online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, F, webové stránky, školství, Omalovánky k vytisknutí,

Jeden fór na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Grunge hudební rockový styl
Naše tipy
Vlajka Mikronésie
Partnerské weby
Gabon
Doporučené odkazy
Beyoncé Knowles
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.