Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Náš tip, hry i všeobecné informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, obecné zkratky, měny, týmy NHL, okresy České republiky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, státy usa, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Výroky, bonmoty, aforismy, úsloví, přísloví, motta, moudra

Citáty slavných osobností, Výroky, bonmoty, aforismy, úsloví, přísloví, motta, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o lásce od různých známých osobností.

Myšlenky, hlášky, motta, přísloví, moudra, aforismy, úsloví

Slavné citáty, Myšlenky, hlášky, motta, přísloví, moudra, aforismy, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klíčová slova: č, počítače, Obrázky na plochu počítače, Adventní magazín, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, zábava, Kliparty pro dokumenty, hyperlinky, Tipy na adventní trhy, kuriozity, Nejhranější online hry zdarma, cestování, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

černý humor, vtipy, vtípky, kameňáky, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, vtípky, kameňáky, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Němcích, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Windows, O mužích, O Somálcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:Americké federální vlajky, zeměpis, Online životopisy, biografie, Vlajky států USA, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, weby, humor, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční hvězda, Online biografie, životopisy osobností, zadarmo, Vánoční web

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, jak exportovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, písma, fonty apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Philadelphia Flyers, Rock ‚n‘ Roll, Washington Capitals, Voják, Hokejisté, Textařka, Francouz, Kancléř, Vojáci, Architekt, Vládce, Olympijští vítězové, Čeští králové, Česká královna, Spisovatel, Slovenští prezidenti, Překladatel, Obchodník, Křesťanství, Komunisté, Brno, Vražedkyně, Skladatel, Herečka, Podnikatelé, Lord, Francie, Scénárista, Stoletá válka, Maršál, Novinář, Historik, Florida Panthers, Hudba, Filozof apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné vztahy, záliby, věda, křesťanství, státní správa, lékařství, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, mytologie, přezdívky, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, historie, sport, žurnalisté a novináři, umělci, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, vlastnosti atd.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: PF, Slámový adventní věnec, Kapr, Tablet, Jmenovka, Pokrmy, Štědrý večer, Vánoční hvězda, Strom, Koleda, Bramborový salát, Milka, Linux, Silvestr, Santa Claus, Vinná klobása, Láska nebeská, Ohňostroj, Samolepky, Anděl, Adventní věnec, Husarské knoflíky, Vánoční pozadí, Vánoční tapety, Tiskárna, Lindt, Vánoční koule, Vídeňský punč, Plzeň, Recepty, Monitor apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Super free web games zdarma, info, Křesťanství a Vánoce, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, multimédia, Přehled států světa a jejich vlajek, Christina Aguilera, Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, V, Pozadí na tablet

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Brno, Lord, Američané, HIV pozitivní, Němci, Mim, Rétorika, Vražedkyně, Romantismus, Státník, Ministr, Nežijící, Fotograf, Svatý, Zpěvačka, Kněz, Normalizace, Maršál, První republika, Habsburkové, Esejista, Olympiáda, Novinář, Česká královna, Obchodník, Češi, Atentát, Francouz, Starověký Egypt, Itálie, Trest smrti, Válka, Královna, Hejtmani, Egypt, Komik apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Klasické, Sportovní, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Oddechové, parkování - parkovačky a podobně.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Online testy a kvízy zdarma, Seznam souborových přípon, Ježíšek, Obrázky na PC, Obrázky vlajek států světa, Přehled formátů souborů, Nejoblíbenější vánoční koledy, tipy, webové stránky, Dopravní značky

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Brno, Lord, Američané, HIV pozitivní, Němci, Mim, Rétorika, Vražedkyně, Romantismus, Státník, Ministr, Nežijící, Fotograf, Svatý, Zpěvačka, Kněz, Normalizace, Maršál, První republika, Habsburkové, Esejista, Olympiáda, Novinář, Česká královna, Obchodník, Češi, Atentát, Francouz, Starověký Egypt, Itálie, Trest smrti, Válka, Královna, Hejtmani, Egypt, Komik apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Závody aut, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Strategie, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Relaxační hry, Animace, Adventury, Pro dívky a tak dále.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, M, Prapory regionů a království, Full HD tapety na PC, Pravá vánoční zábava, Dopravní značení, Super online hry zdarma, internet, zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Jarmark,

Jeden fór na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Další odkazy:

Naše tipy
El Arsenal Football England
Partnerské weby
Kate Moos
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu rostliny
Doporučené odkazy
World Flags
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.