Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, školství a vzdělávání, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, historie, přezdívky, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, poruchy, nadpřirozené osoby, umělci a umění, osobnosti, fikce a fantasy, politici, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, křesťanství, věda, státní správa atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, jídlo a nápoje, zelenina, nápoje, sport, láska, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, ovoce, osobnosti a lidé, muži, stavby, věda, ženy a dívky, halloween, Vánoce a Advent, symboly, květiny, přístroje, ptáci, auta, mapy, nástroje a přístroje atd.

Vtípky, ftipy, černý humor, anekdoty, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, ftipy, černý humor, anekdoty, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O manželství, O Slovácích, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O škole, O zvířátkách apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky jednotlivých států USA, Proxy server, tipy, A, Webové online hry zdarma, Chile, zdroje informací, Seznam přípon a koncovek souborů, internet, zadarmo

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční kaktus, K Vytištění, Vánoční koule, Vánoční koledy, Skleněné ozdoby, Anglicky, Lego, Obrazovka, Plzeň, Vánoční pozadí, Betlém, Umělý vánoční stromek, Ostrava, Jarmark, Písnička, Papírový vánoční stromek, Stromeček, Adventní svícen, Dárky, Láska nebeská, Linecká kolečka, Anděl, Vánoce, Husarské knoflíky, Blahopřání, Rumové řezy, Vánoční filmy, Vánoční punč, Popelka, Hostina, Ježíš Kristus apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poslanec, NHL, KHL, Atentát, HIV pozitivní, Olympiáda, Lord, Architekt, Ekonom, Český slavík, Teolog, Charta 77, První republika, KSČ, Avangard Omsk, Philadelphia Flyers, Skladatel, Životopis, Čech, Poslanci, Renesance, Podnikatel, Žhavé výstřely, Němci, Diplomat, Pop, Florida Panthers, Žijící, Trest smrti, Olympijští vítězové, Komunisté, Malíř, Miliardář, New York Rangers, Vůdce, Hudba apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:Online životopisy, biografie, zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Pozadí na PC, Tým NHL Detroit Red Wings, Státy a jejich prapory, pro dospělé, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Biografie, životopis Amy Weber, Skvělé hry online zdarma, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, inspirace pro volný čas

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tiskárna, Jídlo, Atmosféra, Schleich, Sněhulák, Pozadí, Text, Jingle Bells, Štóla, Vánoční svíčky, Sněhová vločka, Vykrajovátka, Hostina, Vánoční filmy, Mrazík, Přáníčko, Koledy, Plzeň, Vánoční koule, Sám doma, Desktop, Samolepky, Linux, Adventní trhy, Alkoholový kalendář, LED svíčky, Jmenovka, Písnička, Jedle, Václavské náměstí, Stromeček apod.

Klíčová slova: hyperlinky, V, multimédia, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Webové html5 hry zdarma, Tapety na plochu Velikonoce, zábava, V, odkaz, volný čas

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Závody aut, Strategie, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Adventury, Pro dívky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Akční hry, Relaxační hry, Animace, Střílečky a tak dále.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: webové stránky, Vlajky měst České republiky, školství, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Vše o Vánocích, Kliparty pro dokumenty, Přehled formátů souborů, Emma Watson celebrity, Webové html5 hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam zkratek a akronymů

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, ptáci, věda, osobnosti a lidé, hmyz, jídlo a nápoje, ženy a dívky, halloween, mapy, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, láska, nástroje a přístroje, květiny, muži, symboly, zvířata, auta, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, ovoce, zelenina atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: internetové stránky, výukové pomůcky, Webové online testy zdarma, Online testy a kvízy zdarma, F, Indická Kalkata, pro děti, Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, Státní prapory, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kolumbijská vlajka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Párty: Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Další odkazy:

Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby
Tým NHL Toronto Maple Leafs
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přesná předpověď počasí na 7 dní
Monica Bellucci celebrity
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Doporučené odkazy
Tým NHL Los Angeles Kings
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo football
Biografie Selena Gomez
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Mariah Carey
Associazione Calcio Milan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Textová přání k narozeninám:

Narozeninové texty sms
Narozeninové blahopřání podle věku
Narozeninový text podle jmen
Textová přání k narozeninám dětem
Texty z lásky k narozeninám

Přáníčka k svátku:

Přáníčka k jmeninám pro muže
Texty k jmeninám sms
Přáníčko k jmeninám pro ženu
Gratulace k jmeninám podle jmen
Přáníčko k svátku pro kamarádku
Gratulace k svátku podle jmen

Zamilované vzkazy:

Romantické SMS pro holku
Romantické vzkazy na dobrou noc
Zamilované SMS na dobré ráno
Romantické verše pro miláčka
Stýskací sms vzkazy
Omluvné sms zprávy
Romantické zprávy klukovi
Romantické básničky pro kluka

Blahopřání, přání, přáníčka a gratulace:

Srandovní básnička k jmeninám pro děti
Romantická přáníčka k sňatku
Vtipná přáníčka k jmeninám
Romantická gratulace pro novomanžele
Neobvyklá báseň k jmeninám podle jmen
Nejhezčí SMS, MMS přání k svátku
Nejhezčí báseň ke svátku pro děti
Nejhezčí SMS, MMS přáníčko k narozeninám
Jednoduchá přáníčka k svatbě
Zajímavá básnička k svátku