Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, politika, nadpřirozené osoby, psychologie, historie, přezdívky, herectví, herci a herečky, věda, politici, umělci a umění, záliby a hobby, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, podnikání a podnikatelé, školství a vzdělávání, státní správa, sportovci a sportovkyně, mytologie, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, osobnosti, fikce a fantasy atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Slovník pojmů Co je to?, Staré hry online, Kliparty zdarma, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, zdroje informací, zábava, výukové pomůcky, Biografie, životopis Gwen Stefani, hyperlinky, Seznam vlajek měst České republiky, Vlajky spojených států amerických, A

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, Seznam přípon a koncovek souborů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Manchester United FC, Dopravní značky, info, kuriozity, Obrázek Japonka, Hry pro kluky, zadarmo, Vánoční web

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Moudra, úsloví, moudrosti, rčení, myšlenky, motta, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, úsloví, moudrosti, rčení, myšlenky, motta, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Anekdoty, černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, fórky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O škole, O důchodcích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O ženách, O manželství, Vtipy o cikánech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu apod.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, humor, odkaz, Omalovánky k vytištění pro děti, internet, Nejlepší zeměpisné kvízy, pro dospělé, Celebrity Ashanti, zajímavosti, počítače, F, Full HD tapety na PC zdarma

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, hudba, mapy, květiny, stavby, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, muži, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, symboly, halloween, nápoje, ptáci, ženy a dívky, auta, věda, láska, přístroje, zelenina, ovoce, nástroje a přístroje atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Sportovní, Strategie, Logické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Oddechové, Střílečky, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Klasické a podobně.

Informace, cestování, hry a informace

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Pro dívky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Klasické, Závodní, Střílečky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie a podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Fórky, kameňáky, fóry, frky, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, fóry, frky, vtípky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Ilustrace, obrázky, doporučujeme, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Vlajky států USA, F, Vlajky měst České republiky, Biografie, životopis Shiri Appleby, Nejlepší online hry zdarma, Obrázky na plochu počítače, linky

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, sportovci a sportovkyně, filozofie, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby a hobby, politika, vlastnosti, národnost, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, osobnosti, zločin a právo, lékařství, politici, poruchy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, psychologie, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro phablet, obrazovka počítače, tablet, PC, notebook, mobilní telefon, ultrabook, počítač, smartphone, monitor, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10, Lubuntu, OSX, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 95, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 98, macOS. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, motorky, sportovní a závodní auta, fantasy, tenisté a tenistky, květiny, nature - příroda, vesmír, kosmos, fraktály, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, free wallpapers, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, ptáci, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, zvířata. Dostupné rozměry 1440x900, 1920x1280, 1366x1024, 1920x1440, 1600x1200, 1280x768, 1152x1920, 320x568, 2048x1080, 2560x1920, 2560x1440, 640x480, 800x1280, 2048x1536, 1280x854, 1920x1080 Full HD atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, cestování, hry a informace

Klíčová slova: weby, Dopravní značení, volný čas, Přehled zkratek a akronymů, Hry pro kluky, Zdarma ke stažení, Super online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, Full HD wallpapers na PC, cestování, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Recept na vánoční kokosové kuličky
Doporučené odkazy
Milla Jovovich
Pakistan
Linky na partnerské weby
Lionel Messi, argentinischer Fußballspieler
Naše tipy na užitečné weby
Křesťanské omalovánky k tisku
Partnerské internetové stránky
Svatební blahopřání a texty
Vymalovánky k tisku
Doporučené internetové odkazy
Belize
Biografie Mamiko Tayama

Děkujeme vám za vaši návštěvu.