Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, v čem upravit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, video soubory apod.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, phablet, PC, tablet, notebook, obrazovka počítače, počítač, displej, smartphone, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, OSX, Windows XP, Windows Me, Java ME, Windows 7, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 2000, macOS, Windows Server 2012. Tapety na plochu PC z kategorií fantasy, květiny, flóra, stromy, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, motorky, velkoměsta a noční život, Formule 1, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, zvířata, fraktály, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, hmyz a pavouci. Stahujte v rozlišení 1280x720, 1200x1920, 750x1334, 1920x1440, 393x786, 2048x1080, 1024x600, 800x600, 1280x854, 1280x960, HD 1280x720, 1280x1024, 854x480, 1440x2560, 1600x2560, 360x640 atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Vtipné texty, vtipy, kameňáky, černý humor, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtipy, kameňáky, černý humor, ftipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Windows, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O manželství, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Frky ze života, O ženách apod.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, humor, školství, V, Barevné omalovánky, Prapory regionů a království, Kliparty pro dokumenty, Webové online hry zdarma, Celebrita Sarah Michelle Gellar, výukové pomůcky, cestování, Adventní magazín, Stručný slovník pojmů a termínů

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států New York, Delaware, Louisiana, Tennessee, Mississippi, Colorado, Pensylvánie, Nové Mexiko, Utah, Západní Virginie, Idaho, New Hampshire, Kentucky, Maine, Kalifornie, Alabama, Maryland, Nebraska, Texas, Jižní Karolína, Iowa, Georgie, Illinois, Oklahoma, Vermont, Wyoming atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Keywords:č, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Cestovatelské stránky, pro děti, č, Hry pro nejmenší online, Shiri Appleby, Dopravní značení, info, volný čas

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, symboly, auta, květiny, smajlíci a emotikony, láska, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, náboženství, rostliny, přístroje, ovoce, ptáci, ženy a dívky, muži, nástroje a přístroje, mapy, zelenina, věda, hmyz, stavby atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Klasické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Závodní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Karetní, Logické a podobně.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. ČSSD, KHL, Boston Bruins, Stoletá válka, Svatý, Rock ‚n‘ Roll, Producent, Husité, Sebevražda, Maršál, Fotograf, Herečka, Nežijící, Němci, Válka, Rétorika, Slovenští prezidenti, Závodník, Básník, Zavražděn, New Jersey Devils, Textař, Dabérka, Vražedkyně, Historik, Hokej, Malíř, Angličané, Ekonom, Poslanci, Komunista, Prezidenti ČR, Čech, Imitátor, Teolog, Olympijský vítěz apod.

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v PC, smartphone, mobil, obrazovka počítače, monitor, tablet, phablet, ultrabook, mobilní telefon, počítač, displej a pro operační systémy FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 95, Windows 10, Windows Server 2012, Java ME, macOS, Chrome OS, Android, Linux Fedora. PC tapety pro Windows z kategorií letadla, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, operační systémy, Windows, rostliny, psi a štěňátka, auta, motorky, motocykly, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, wallpapery, Roztomilá zvířátka, zvířata, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Dostupné velikosti jsou 1200x1920, 375x667, 1920x1440, 750x1334, 393x786, 375x812, 1920x1200, 1536x2560, 800x600, 640x480, 1920x1280, 854x480, 1152x1920, 1536x2048, 1280x960, 800x1280 atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Obrázky vlajek států světa, linky, Brooke Burke, Seznam souborových přípon, odkaz, Státní prapory všech zemí, Rachel Stevens, zadarmo, Přehled vlajek USA, Vlajky spojených států amerických, internetové stránky

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Střílečky, Bojové online gamesy, Oddechové, Pro dívky, Logické, Závodní, Velikonoční hry, Karetní, Sportovní a podobně.

Síť, inspirace pro volný čas

Myšlenky, úsloví, rčení, přísloví, bonmoty, aforismy, výroky

Citáty slavných, Myšlenky, úsloví, rčení, přísloví, bonmoty, aforismy, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Full HD pozadí ke stažení, zajímavosti, Pozadí na plochu monitoru, Nejlepší online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, webové stránky, Cestování po Evropě, pro dospělé, weby, Městské a obecní prapory obcí ČR

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit soubory těchto typů: obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkazy, Online web Hry zdarma bez registrace, Online hry zdarma, Dopravní značení, Ekonomie, Karl Marx, URL, zdroje informací, tipy, zeměpis, Životopisy slavných osobností, zdarma, Obrázky k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kubánská vlajka
Shiri Appleby fotky
Zajímavé webové stránky
Flag of Australia
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Liverpool F.C.
Naše tipy na užitečné weby
Textová přání, obrázková přáníčka
Alyson Hannigan celebrity
Linky na partnerské weby
Tým NHL Colorado Avalanche
Wallpapers Formule 1

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninový text:

Narozeninová přáníčka sms
Narozeninový text dětem
Narozeninová blahopřání podle věku
Blahopřání k narozeninám pro muže
Přáníčko k narozeninám podle jmen

Gratulace k svátku:

Přáníčko k jmeninám pro děti
Blahopřání k svátku dětem
Přáníčka k jmeninám pro kamarádku
Blahopřání k jmeninám podle jmen
Přáníčka k svátku pro ženu
Texty k jmeninám, sms texty

Romantické SMS:

Zamilované verše pro holku
Romantické básničky pro miláčka
Vyznání lásky pomocí sms
Romantické verše na dobré ráno
Zamilované SMSky na dobrou noc
Omluvné sms zprávy
Romantické zprávy holce
Stýskací sms vzkazy

Blahopřání, přáníčka, gratulace a přání:

Srandovní přáníčka k svatbě
Romantická blahopřání k jmeninám
Jednoduchá gratulace k sňatku
Nejlepší básnička k jmeninám podle jmen
Neobvyklá blahopřání k výročí sňatku
Originální SMS, MMS texty k narozeninám
Hezká SMS, MMS báseň k jmeninám
Netradiční přání k narozeninám
Nejhezčí přáníčka k jmeninám pro manžela
Vzorová přání pro novomanžele