Partnerské weby, internet, počítače, hry

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Popelka, Pokrmy, Šišky, Ježíšek, Přáníčko, Vánoční koule, Tapeta, Vánoční hvězda, Hostina, Staroměstské náměstí, Plocha, Tablet, Německy, Nový rok, Vánoční pozadí, Strom, Kinder, Řetězy, Pozadí, Papírový vánoční stromek, Vánoční svícen, Adventní svícen, Rumové řezy, Atmosféra, Historické ozdoby, Jezulátko, Blahopřání, Borovice, Stromeček, LED svíčky, Wallpaper apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Logické hry, Pro dívky, Akční hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Závody aut, Strategie, Skákačky a hopsačky, Adventury, Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry a tak dále.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Hlášky, aforismy, moudra, myšlenky, přísloví, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Hlášky, aforismy, moudra, myšlenky, přísloví, motta, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o životě, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: volný čas, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejlepší školní testy a kvízy, Přáníčka ke svatbě nebo k výročí, Kliparty pro Office, zeměpis, Online adventní magazín, Obrázek Těhotenství, výukové pomůcky, internetové stránky, Vlajky měst České republiky, zadarmo

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:tipy, weby, Hry pro nejmenší online, Státní prapory, Thierry Henry, Seznam souborových přípon, Superhry a hry online zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Sexy Jessica Alba, Online hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tapety na PC zdarma ke stažení

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Informace, internet, počítače, hry

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vtipné texty, ftipy, černý humor, fóry, fórky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, černý humor, fóry, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, Vtipy o doktorech, O manželství, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O mužích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, počítače, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší web stránka, V, Nejlepší online hry zdarma, URL, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Biografie slavných osobností, Online životopisy, biografie, Vlajky států obrázků

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Myšlenky, moudra, rčení, motta, hlášky, aforismy, bonmoty

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudra, rčení, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, země EU, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, obecné zkratky apod.

Síť, internet, počítače, hry

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Minnesota, Kansas, Nové Mexiko, Maine, Jižní Karolína, Idaho, New York, Florida, Utah, Severní Karolína, Oklahoma, Severní Dakota, Wisconsin, Tennessee, Montana, Indiana, Arizona, Alabama, Maryland, Connecticut, Missouri, Havaj, New Hampshire, Georgie, Iowa atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, auta, osobnosti a lidé, nápoje, květiny, zvířata, náboženství, ptáci, mapy, ovoce, halloween, muži, sport, symboly, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, zelenina, jídlo a nápoje, věda, hudba atd.

Klíčová slova: kuriozity, Full HD pozadí na PC, pro děti, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, linky, Vlajky amerických států USA, PC tapety pro Windows, Online kasíno a ruleta, hyperlinky, F, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Virginie, Ohio, Massachusetts, Havaj, Montana, Arkansas, Florida, Idaho, Iowa, Severní Dakota, Kalifornie, Tennessee, Nevada, Arizona, Texas, Louisiana, Colorado, Connecticut, Kansas, Indiana, Mississippi, Vermont, Jižní Dakota, Pensylvánie, Minnesota atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Fóry, vtipné texty, vtípky, ftipy, kameňáky, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, vtípky, ftipy, kameňáky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Němcích, Frky o tchýních, O ekonomech, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O manželství, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, národnost, Spisovatelé a básníci, lékařství, profese a zaměstnání, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, mytologie, záliby a hobby, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, psychologie, fikce a fantasy atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Klíčová slova: info, Online testy zdarma bez registrace, humor, Členské země americké federace, H, Sri Lanka, webovky, pro dospělé, V, Dopravní značení, zajímavosti, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Jessica Alba, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Windows wallpapers
Qatar
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k narození dítěte
Avril Lavigne
Zajímavé linky na nejrůznější weby
FC Bayern München football
Doporučené internetové odkazy
Liverpool F.C.
Linky na partnerské weby
Vlajky zemí východní Asie
Online virtual internet casinos
Tipy na Partnerské weby
Obrázek Femme fatale
Sexy Angelina Jolie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.