Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, láska, halloween, nápoje, hudba, jídlo a nápoje, květiny, nástroje a přístroje, mapy, Vánoce a Advent, sport, ženy a dívky, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, zelenina, ovoce, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, muži, smajlíci a emotikony, symboly, ptáci atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vtipy, fórky, ftipy, vtípky, vtipné texty, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, ftipy, vtípky, vtipné texty, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, černý humor, murphyho zákony, anekdoty o politice, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Tapety na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro smartphone, monitor, tablet, displej, notebook, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, PC, mobil a pro operační systémy Windows 98, OSX, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 95, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Java ME, Windows XP, Windows 7, Windows Server 2012. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, hudební tapety, auta, noční města, jídlo a nápoje, příroda, krajina, motorky, motocykly, letadla, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, psi a štěňátka, wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 1440x2560, 768x1024, 1280x854, 1080x1800, 1280x1024, 2560x1600, 1440x900, 320x568, 412x846, 1280x768, hi res 2560x1920, 1024x768, 1440x960, 2160x3840, 2560x1440, 750x1334 atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: webovky, Vlajky států obrázků, počítače, V, Antigua and Barbuda, Státní vlajky států světa, Stručný encyklopedický slovník, info, Kanadská vlajka, Onlinovky zdarma, Onlinovky zdarma, ú, zajímavosti

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Postřehové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Závody aut, Strategie, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Logické hry, Bojové hry, Střílečky, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Síť, cestování, hry a informace

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Keywords:weby, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, Přehled vlajek USA, Chelsea Football F.C., Online životopisy, biografie, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Staré hry online, United States, Nejlepší hry pro dívky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na PC

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Vtipné texty, černý humor, vtipy, fórky, fóry, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, vtipy, fórky, fóry, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, murphyho zákony, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné citáty apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, obecné zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, měny apod.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. vhodné pro phablet, displej, mobilní telefon, PC, monitor, ultrabook, počítač, notebook, smartphone, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 98, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Linux Fedora, Mac, macOS, Slackware, Windows 10, Windows XP, Microsoft Windows 8, Chrome OS. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, květiny, ptáci, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, Formule 1, sportovní wallpapery, free wallpapers, fantasy, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 750x1334, 1280x960, 1680x1050, 1280x768, 1440x2560, 2560x2048, 1024x768, 1920x1440, 1152x864, 1440x900, 360x720, 1536x2048, 1536x2560, 1080x1920, 375x667, 3200x1200 atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Tapety na PC ke stažení, Životopisy osobností, tipy, Sexy Christina ricci, zadarmo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, doporučujeme

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit následující typy souborů: komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, systémové soubory, internet a web, video soubory, písma, fonty apod.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Architekt, New Jersey Devils, Slovenští prezidenti, Básník, Poslanci, Habsburkové, Královna, Slováci, Normalizace, Politik, Hejtman, NHL, Esejista, Česká královna, Státník, Ministr, Nobelova cena, Stoletá válka, Pedagog, Lord, Spisovatel, Atentát, Olympiáda, Svatý, Američan, Pittsburgh Penguins, Prezidenti, New York Rangers, Protektorát, Američané, Životopis, Kněz, Čech, Rétorika, Teolog, Exilový prezident apod.

Informace, cestování, hry a informace

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Oklahoma, Jižní Dakota, Texas, Louisiana, Pensylvánie, Nebraska, Tennessee, Virginie, Aljaška, Georgie, Illinois, Severní Dakota, Idaho, Mississippi, Florida, Massachusetts, Minnesota, Kalifornie, Západní Virginie, New Hampshire, Missouri, Kansas, Delaware, New Jersey, Maine atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: humor, Dopravní značení, školství, Vše pro zvířecí miláčky, odkaz, zábava, Dopravní značky, Cristiano Ronaldo football, Obrázky zdarma, výukové pomůcky, URL

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit následující typy souborů: komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, systémové soubory, internet a web, video soubory, písma, fonty apod.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Architekt, New Jersey Devils, Slovenští prezidenti, Básník, Poslanci, Habsburkové, Královna, Slováci, Normalizace, Politik, Hejtman, NHL, Esejista, Česká královna, Státník, Ministr, Nobelova cena, Stoletá válka, Pedagog, Lord, Spisovatel, Atentát, Olympiáda, Svatý, Američan, Pittsburgh Penguins, Prezidenti, New York Rangers, Protektorát, Američané, Životopis, Kněz, Čech, Rétorika, Teolog, Exilový prezident apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Staré hry online

Zkuste staré hry online . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Strategie, Sportovní, Oddechové, Pro dívky, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky a podobně.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční punč, Brambořík, Silvestr, Šišky, Atmosféra, Sněhová vločka, Vánoční prostírání, Staroměstské náměstí, Rostliny, Ježíš Kristus, Windows, Kinder, Jezulátko, Václavské náměstí, Perníčky, Jarmark, Zdraví, Cesmína, Santa Claus, Sám doma, Vánoční světýlka, Jesličky, Německy, Schleich, Striezelmarkt, Vykrajovátka, Vánoční hvězda, Lego, LED svíčky, Koleda, Vinná klobása apod.

Klíčová slova: webové stránky, internetové stránky, F, cestování, Přehled vlajek USA, Obrázky na plochu, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia, F, Obrázky ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, Baccarat card game, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Kristin Kreuk
Doporučené internetové odkazy
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Zajímavé linky na nejrůznější weby
FC Barcelona
Naše tipy na zajímavé stránky
Štědrý den
Linky na partnerské weby
Natalie Portman
Doporučené odkazy
Sexy Julia Roberts

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Textová přání k narozeninám:

Přáníčka k narozeninám pro ženu
Narozeninový text sms
Textová přání k narozeninám dětem
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninové blahopřání pro muže