Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pro děti, Vánoční tapety, Pokrmy, Štěstí, Atmosféra, Borovice, Vánoční pozadí, Štědrý den, Vosí hnízda, LED svíčky, Blahopřání, Osvětlení, Václavské náměstí, Samolepky, K Tisku, Bramborový salát, Wallpaper, Kuba, Třásně, Plocha, Vánoční stromek, Kinder, Televize, Santa, Špalda, Jesličky, Omalovánky, Koledy, Neviňátko, K Vytisknutí, Staroměstské náměstí apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, Vánoce a Advent, muži, věda, sport, ženy a dívky, auta, hmyz, láska, náboženství, stavby, mapy, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, hudba, rostliny, dopravní prostředky, ovoce, ptáci, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, květiny atd.

Klíčová slova: multimédia, pro děti, Prapory českých měst, Webové html5 hry zdarma, Poker en ligne online sur Internet, tipy, Online geografické testy zdarma bez registrace, zábava, Osvětlení vánoční stromku, humor, webovky, info, výukové pomůcky

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, geocaching, obecné zkratky, hudební zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, země EU, fyzikální jednotky, měny, mezinárodní organizace apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Přísloví, moudrosti, bonmoty, aforismy, rčení, motta, moudra

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, bonmoty, aforismy, rčení, motta, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o kráse, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Síť, všeobecné informace zdarma

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Západní Virginie, Kentucky, Kalifornie, Pensylvánie, Colorado, Iowa, Jižní Karolína, Vermont, Wyoming, Ohio, Texas, Maryland, Utah, Arkansas, Alabama, Kansas, Montana, Washington, Illinois, Oregon, Virginie, Severní Dakota, Louisiana, Tennessee, Aljaška atd.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvák, Státník, Ministr zahraničí, Básníci, Politik, Zlatý slavík, Žhavé výstřely, Sci-fi, Zavražděn, Lord, Ministři, Češi, Ital, Producent, Čeští králové, Charta 77, Novinář, Voják, Právník, Esejista, První republika, Herečka, Prezidenti, KHL, Fotograf, Čech, Renesance, Skladatel, Křesťanství, Slováci, Slovenští prezidenti, Pedagog, Itálie, Herec, Pittsburgh Penguins, Obchodník apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Keywords:Prapory regionů a království, internet, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam zkratek a akronymů, Bubble shooter, zeměpis, Online hry zdarma, P, Tipy na výlet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Karetní, Logické, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: linky, zadarmo, pro dospělé, Kdo je to Anděl?, Vlajky měst a obcí České republiky, weby, Vlajky států USA, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Vlajky spojených států amerických, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, cestování, Obrázky zdarma

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, počítače, URL, Grindr, Nej hry online, školství, Vlajky zemí světa, Rose McGowan, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, obecné zkratky, měny, hudební zkratky, státy usa, geocaching apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: zdarma, V, Přehled souborových přípon, Ilustrační obrázky, Online testy a kvízy zdarma, Vánoční tapety na plochu, webové stránky, hyperlinky, Skvělé hry online zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník, internetové stránky, Lionel Messi,

Několik fórů na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Další odkazy:

Partnerské weby
Kdo byl Ježíš Kristus?
Zajímavé internetové odkazy
HTML5 Videojuego de navegador
Tipy na zajímavé weby
Obrázek černé vajíčko
Naše tipy
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Zamilované zprávy:

Zamilované verše klukovi
Romantické SMSky holce
Romantické vzkazy pro miláčka
Zamilované SMSky na dobré ráno
Stýskací sms vzkazy
Vyznání lásky pomocí sms
Romantické SMS na dobrou noc
Omluvné sms zprávy

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Gratulace k narozeninám:

Narozeninový text dětem
Narozeninový text sms
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninový text podle jmen
Narozeninový text podle věku