Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, matematika, literatura, internet, lékařství a medicína, účetnictví, český jazyk, hardware, zkratky, rostliny, nápoje, technika, různé, náboženství a křesťanství, školství, stavebnictví, věda, nemoce, nástroje, materiály, příroda, kultura, počítače, psychologie atd.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, online html5 hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, poruchy, rodinné vztahy, národnost, zločin a právo, školství, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, filozofie, křesťanství, podnikání a podnikatelé, lékařství, státní správa, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, umělci, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, vlastnosti atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, volný čas, Online adventní magazín, Antistresové omalovánky pro dospělé, webové stránky, Vlajky států světa, kuriozity, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, Stručný encyklopedický slovník, Webové html5 hry zdarma, M, odkazy

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Kameňáky, fórky, vtipné texty, černý humor, vtipy, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, vtipné texty, černý humor, vtipy, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O ženách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Windows, O Somálcích, Vtipné hádanky, O škole, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Frky ze života apod.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Bojové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Karetní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Akční hry, Adventury a tak dále.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Keywords:F, Obrázky ke stažení, webovky, internet, Freeware, multimédia, Onlinovky zdarma, Federace USA, Článek o adventním věnci jako symbolu Vánoc, odkaz, V, Tapety na PC zdarma ke stažení

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kinder, Rumové řezy, Zdraví, Štědrý večer, Hostina, Vánoční svařák, Skleněné ozdoby, Adventní svícen, Bramborový salát, Vánoční svíčky, Text, Silvestr, Lindt, Lego, Vánoční koule, Santa Claus, Striezelmarkt, Vánoční koledy, Přáníčko, Nový rok, Neviňátko, Vánoční prostírání, Kapr, Vánoční stromeček, Vinná klobása, Ohňostroj, Vánoční hvězda, Písnička, Mrazík, Křesťanství, Film apod.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, profese a zaměstnání, křesťanství, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, herectví, herci a herečky, lékařství, filozofie, poruchy, psychologie, osobnosti, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, školství, rodinné vztahy, fikce a fantasy, vlastnosti, národnost, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, historie atd.

Klíčová slova: URL, zdroje informací, Super free web games zdarma, Free software, Online vánoční webzine, zábava, P, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, zeměpis, hyperlinky, Hry pro kluky, tipy

Fóry, vtípky, kameňáky, ftipy, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtípky, kameňáky, ftipy, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ženách, Vtípky o blondýnkách, O škole, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Němcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Dopravní značky, Přehled zkratek a akronymů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Tapety, wallpapery na plochu PC, internetové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, weby, Santa Claus, Webové online hry zdarma, humor, Super online flash hry

Fóry, vtípky, kameňáky, ftipy, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtípky, kameňáky, ftipy, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ženách, Vtípky o blondýnkách, O škole, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Němcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Motta, hlášky, úsloví, přísloví, bonmoty, moudrosti, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, hlášky, úsloví, přísloví, bonmoty, moudrosti, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o bohu od různých známých osobností.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, ekonomie a ekonomika, cestování, fyzika, účetnictví, nemoce, český jazyk, zkratky, filozofie, příroda, chemie, materiály, lékařství a medicína, nástroje, politika, technika, psychologie, nápoje, kultura, sport, internet, bankovnictví, věda, počítače atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, info, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online hry zdarma, Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý, K, školství, linky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam státních vlajek, Casino,

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Další odkazy:

Naše tipy
Community card poker
Tipy na zajímavé weby
Vánoční pozadí
Zajímavé internetové odkazy
Sněhová koule v počítači
Doporučené odkazy
Vánoční obálka
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Zamilované SMS:

Romantické verše na dobrou noc
Zamilované SMSky pro miláčka
Zamilované psaní pro kluka
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované zprávy holce
Romantické zprávy na dobré ráno
Stýskací sms vzkazy
Romantické básničky pro holku

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Přání k narozeninám:

Gratulace k narozeninám podle jmen
Gratulace k narozeninám dětem
Gratulace k narozeninám pro ženu
Gratulace k narozeninám sms
Gratulace k narozeninám pro muže