Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, psychologie, různé, software, počítače, ekonomie a ekonomika, nemoce, lékařství a medicína, zkratky, sport, nástroje, účetnictví, latina, literatura, rostliny, cestování, náboženství a křesťanství, český jazyk, příroda, zločin a právo, politika, filozofie, chemie, internet atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, nemoce, sport, náboženství a křesťanství, technika, hardware, účetnictví, český jazyk, počítače, zločin a právo, fyzika, psychologie, latina, filozofie, internet, příroda, politika, nástroje, bankovnictví, chemie, ekonomie a ekonomika, literatura, materiály, školství atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, mobilní telefon, monitor, notebook, displej, smartphone, phablet, PC, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Windows NT, Slackware, Windows Me, Windows 95, macOS, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Chrome OS, SUSE Linux. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, ptáci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, fraktály, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, Rally, závody aut, zvířata, velkoměsta a noční život, motorky, tenisté a tenistky, fantasy. Dostupné velikosti jsou 360x640, 3200x1200, 1600x900, 1280x720, 375x812, 360x720, 2560x1920, 800x1280, 2160x3840, 1536x2048, 800x600, 1080x1920, 4800x1200, 1440x2560, 1920x1440, 1024x600 atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: zadarmo, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Santa, pro děti, weby, Pozadí na tablet, Novoročenka, Webové html5 hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací, Vlajky států světa

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, věda, herectví, herci a herečky, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, přezdívky, nadpřirozené osoby, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, politika, poruchy, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, zločin a právo, národnost, umělci, vlastnosti, psychologie, lékařství, profese a zaměstnání atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Logické, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie apod.

Vtipné texty, fórky, vtipy, anekdoty, frky, ftipy

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, vtipy, anekdoty, frky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O mužích, O Němcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O ekonomech apod.

Keywords:Online hry zdarma, Životopisy slavných osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Super free web games zdarma, Vánoční vystřihovánka pro děti zdarma ke stažení, Wallpapers na plochu počítače, odkazy, Přehled zkratek a akronymů, Digitální počítačové hry, herní konzole, URL, multimédia, výukové pomůcky

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Strategie, Bojové hry, Pro dívky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Adventury, Hry pro děti, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Závody aut a tak dále.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Super online hry zdarma, Členské země americké federace, Adventní obrázky a kliparty ke stažení zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, M, Stručný encyklopedický slovník, Jak jsi krásné, neviňátko, info, Dopravní značky, Prapory českých měst, cestování

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, nástroje a přístroje, symboly, sport, ženy a dívky, náboženství, nápoje, stavby, auta, halloween, hmyz, zelenina, ovoce, muži, rostliny, mapy, jídlo a nápoje, květiny, láska, ptáci, věda, zvířata, hudba atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Online adventní magazín, Hry pro nejmenší online, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, doporučujeme, Ilustrační obrázky, Online adventní magazín, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam zemí světa a jejich vlajky, linky

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, nástroje a přístroje, symboly, sport, ženy a dívky, náboženství, nápoje, stavby, auta, halloween, hmyz, zelenina, ovoce, muži, rostliny, mapy, jídlo a nápoje, květiny, láska, ptáci, věda, zvířata, hudba atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vtipy, vtipné texty, fórky, fóry, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, fórky, fóry, kameňáky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, černý humor, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Nevada, Virginie, Kansas, Idaho, Connecticut, Oklahoma, Severní Dakota, Washington, Aljaška, Texas, Nebraska, Iowa, Indiana, Wisconsin, Missouri, Arizona, Delaware, Louisiana, Wyoming, Georgie, Jižní Karolína, Massachusetts, Pensylvánie, New Jersey, Havaj atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: internet, webové stránky, Onlinovky zdarma, Hry pro kluky, Seznam souborových přípon, Póquer online, V, humor, zdarma, školství, Webové online hry zdarma, zeměpis, Recepty na vánoční pokrmy, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Tipy na vánoční dárky pro vášnivé cestovatele
Naše tipy na užitečné weby
Mezinárodní den žen
Partnerské internetové stránky
Veselé velikonoční přání Roztomilý zajíček
Tipy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vánoční a adventní omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k narozeninám:

Narozeninové blahopřání podle jmen
Blahopřání k narozeninám dětem
Narozeninové přáníčko sms
Narozeninové texty podle věku
Gratulace k narozeninám podle jmen