Partnerské weby, cestování, hry a informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Síť, cestování, hry a informace

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Karetní hry, Hry pro děti, Animace, Strategie, Pro dívky, Závody aut, Sportovní hry, Bojové hry, Střílečky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Relaxační hry a tak dále.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Hannah Montana, Logické hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Omalovánky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Počítačové tapety pro Windows, č, M, Kapr o Vánocích, Adventní magazín, Online hry zdarma, Ilustrace, obrázky, Slova vánoční koledy S chudými pastýři, odkaz, Pozadí na PC zdarma ke stažení, multimédia, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Počítačové tapety pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v monitor, obrazovka počítače, smartphone, phablet, počítač, displej, mobilní telefon, notebook, tablet, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows NT, Windows 95, Windows Me, Java ME, Linux Xubuntu, macOS, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows XP. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, příroda, krajina, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, rostliny, letadla, budovy a stavby, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, auta, wallpapery, noční města, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, květiny, kytky, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí. Stahujte v rozlišení 1920x1440, 1680x1050, 1440x960, 360x720, 768x1024, 393x786, 854x480, 1280x960, 2048x1080, 800x1280, 2048x1536, 1440x2560, 1280x768, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 800x600 atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Idaho, Aljaška, Arizona, Missouri, Nevada, Oregon, Mississippi, Jižní Karolína, New York, Alabama, Pensylvánie, Tennessee, Iowa, Indiana, Kentucky, Washington, Minnesota, Severní Karolína, Havaj, Jižní Dakota, Delaware, Louisiana, Wisconsin, Florida, Connecticut, Arkansas atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Keywords:Seznam zemí světa a jejich vlajky, zadarmo, cestování, Vlajky měst a obcí České republiky, Hanoj city, Hry pro kluky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online testy zdarma, Přáníčka k výročí svatby, Dopravní značky, Online zeměpisné testy zdarma, info

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, jídlo, psychologie, fyzika, účetnictví, chemie, rostliny, cestování, kultura, školství, lékařství a medicína, různé, ekonomie a ekonomika, nápoje, nemoce, věda, politika, matematika, nástroje, bankovnictví, příroda, stavebnictví, počítače, internet atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak vytvořit, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, internet a web, video soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, dokumenty apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, linky, Recepty na vánoční cukroví, Prapory regionů a království, Státní prapory všech zemí, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Velikonoční hra chytání vajíček, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma, weby, volný čas

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, poruchy, filozofie, herectví, herci a herečky, sport, mytologie, profese a zaměstnání, osobnosti, politici, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, politika, umělci, zločin a právo, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, národnost atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, kameňáky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné básničky apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: pro dospělé, webovky, zeměpis, Vánoční omalovánky k vytisknutí, hyperlinky, doporučujeme, Nejlepší online hry zdarma, Jmenovky na dárky ke stažení, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značky, Online geografické testy zdarma bez registrace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, poruchy, filozofie, herectví, herci a herečky, sport, mytologie, profese a zaměstnání, osobnosti, politici, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, politika, umělci, zločin a právo, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, národnost atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Informace, cestování, hry a informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, fórky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné básničky, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, grafiku, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory apod.

Moudrosti, myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, úsloví, rčení

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, úsloví, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o smrti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: zdroje informací, počítače, internet, zajímavosti, webové stránky, Štědrý den, Online životopisy, biografie, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přehled přípon a koncovek souborů, F, Nejhranější online hry zdarma, kuriozity, Online hry zdarma, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Banderas de los Países del Mundo
Doporučené internetové odkazy
Cape Verde
Linky na partnerské weby
Online hry zdarma
Tipy na Partnerské weby
Povánoční výprodeje
Tipy na zajímavé weby
Zdarma ke stažení
Partnerské internetové stránky
Vánoční stromky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové přáníčko:

Přání k narozeninám sms
Narozeninové přání podle jmen
Gratulace k narozeninám pro muže
Narozeninové texty podle jmen
Narozeninové přáníčko dětem