Partnerské weby, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, nápoje, halloween, symboly, ptáci, dopravní prostředky, zvířata, muži, náboženství, láska, ženy a dívky, rostliny, věda, zelenina, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, přístroje, hudba, sport, auta, hmyz, jídlo a nápoje, květiny atd.

Full HD pozadí na PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. můžete využít v mobilní telefon, monitor, mobil, smartphone, displej, obrazovka počítače, notebook, phablet, ultrabook, PC, tablet a pro operační systémy Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 10, Windows XP, Windows Me, Slackware, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 2000. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, voda a bubliny, květiny, kytky, operační systémy, Windows, hudební tapety, letadla, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, wallpapery, budovy a stavby, jídlo a nápoje. Stahujte ve velikostech 1536x2048, 2048x1536, 375x667, 1440x900, 800x600, 1024x768, 2160x3840, 1800x1440, 1080x1800, 1536x864, 360x640, 393x786, 2048x1080, 1152x864, 1200x1920, 800x1280 atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Síť, internet, počítače, hry

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Karetní, Pro dívky, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Logické a podobně.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, osobnosti a lidé, sport, květiny, smajlíci a emotikony, zvířata, nástroje a přístroje, rostliny, muži, mapy, zelenina, halloween, nápoje, jídlo a nápoje, symboly, věda, dopravní prostředky, stavby, hmyz, náboženství, hudba, auta atd.

Klíčová slova: info, č, Dopravní značení, Vlajky států USA, Online obrázky k vybarvení, cestování, kuriozity, Státní prapory, Vlajky států jižní Asie, Seznam vlajek amerických států, F, školství, tipy

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Počítačové tapety pro Windows - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro mobilní telefon, smartphone, displej, PC, phablet, monitor, tablet, ultrabook, notebook, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Java ME, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows Me, Red Hat Linux, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 10. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, motorky, tenisté a tenistky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, nature - příroda, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, free wallpapers, květiny, vesmír, kosmos, fraktály, flóra, stromy, Formule 1. Stahujte v rozlišení 1152x1920, 2560x1920, 1920x1280, 1280x800, 2048x1536, 854x480, 1440x2560, 1600x2560, 1280x960, 1152x768, 1080x1800, 1280x720, 2560x1440, 1600x1200, 393x786, 360x720 atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v obrazovka počítače, ultrabook, mobil, notebook, phablet, tablet, smartphone, monitor, mobilní telefon, PC, počítač a pro operační systémy Mac, Java ME, Linux Fedora, macOS, Linux Xubuntu, Windows 2000, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Android. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, letadla, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, wallpapery, hudební tapety, zvířata, noční města, rostliny, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, příroda, krajina, voda a bubliny, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x960, 1800x1440, 750x1334, 1024x600, 1920x1200, 1440x960, hi res 2560x1920, 768x1024, 1536x2560, 1200x1920, 1920x1280, 1024x768, 320x568, 800x1280, 2560x1600, 2560x2048 atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Keywords:Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Texty přání k vánocům, Životopisy osobností, doporučujeme, Počítačové tapety pro Windows, Nicole Kidman, odkaz, zdarma, Webové online testy zdarma

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat soubory těchto typů: písma, fonty, internet a web, grafiku, video soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, komprimace dat, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: linky, zadarmo, výukové pomůcky, Opilý Santa Claus?, Biografie známých osobností, Full HD pozadí na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční svíčky na obrázku, volný čas, Nejlepší online hry zdarma, internet, Vše o Vánocích

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, nadpřirozené osoby, poruchy, historie, filozofie, politici, žurnalisté a novináři, lékařství, profese a zaměstnání, zločin a právo, přezdívky, herectví, herci a herečky, psychologie, fikce a fantasy, mytologie, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, záliby, národnost, rodinné vztahy, křesťanství atd.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stoletá válka, Komunisté, Herec, Trest smrti, Voják, Washington Capitals, Mluvčí, Philadelphia Flyers, Poslanci, Diplomat, Nobelova cena, Slovenští prezidenti, Orlík, Miliardář, Básník, Country, Křesťanství, Skladatel, ČSSD, Závodník, Čech, Generalissimus, Pop, Esejista, Olympijský vítěz, Poprava, Kancléř, Charta 77, Sci-fi, Textař, Vojáci, Florida Panthers, Mim, Historik, Zpěvačka, Pedagog apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Informace, internet, počítače, hry

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Televize, Striezelmarkt, Koledy, Václavské náměstí, Kameňák, Schleich, Korálky, Vánoční ubrusy, Bůh, Skleněné ozdoby, Cesmína, Vinná klobása, Adventní neděle, Hostina, Atmosféra, Ohňostroj, Text, Plzeň, Adventní věnec, Vánoční filmy, Santa Claus, Vídeňský punč, Svíčky, Adventní svícen, Vánoční svíčky, K Vytištění, Perníčky, Bramborový salát, Šišky, Kavkazská jedle, Omalovánky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, země EU apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Nej hry online, Bayern München, webovky, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázek vánočního stromečku, Seznam vlajek měst České republiky, F, webové stránky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, nadpřirozené osoby, poruchy, historie, filozofie, politici, žurnalisté a novináři, lékařství, profese a zaměstnání, zločin a právo, přezdívky, herectví, herci a herečky, psychologie, fikce a fantasy, mytologie, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, záliby, národnost, rodinné vztahy, křesťanství atd.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stoletá válka, Komunisté, Herec, Trest smrti, Voják, Washington Capitals, Mluvčí, Philadelphia Flyers, Poslanci, Diplomat, Nobelova cena, Slovenští prezidenti, Orlík, Miliardář, Básník, Country, Křesťanství, Skladatel, ČSSD, Závodník, Čech, Generalissimus, Pop, Esejista, Olympijský vítěz, Poprava, Kancléř, Charta 77, Sci-fi, Textař, Vojáci, Florida Panthers, Mim, Historik, Zpěvačka, Pedagog apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, poruchy, přezdívky, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, státní správa, zločin a právo, křesťanství, národnost, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, věda, sport, umělci, podnikání a podnikatelé, záliby, politika, školství, politici atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: zajímavosti, pro dospělé, Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Flag of Switzerland, weby, zábava, odkazy, Webové online testy zdarma, Nejhranější hry online, hyperlinky, Tipy na Štědrý den,

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Descarga de música
Naše tipy
Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví
Doporučené odkazy
Pravá vánoční zábava
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Zamilované SMS:

Zamilované vzkazy miláčkovi
Stýskací sms vzkazy
Zamilované verše holce
Romantické verše na dobrou noc
Omluvné sms zprávy
Romantické psaní klukovi
Zamilované SMSky pro holku
Vyznání lásky pomocí sms

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Přání k narozeninám:

Narozeninové blahopřání podle jmen
Narozeninové blahopřání pro muže
Narozeninové blahopřání dětem
Narozeninové blahopřání podle věku
Texty z lásky k narozeninám