Naše tipy, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Bůh, Přání, Ježíšek, Vánoční tapety, Advent, Zima, Osvětlení do oken, Anglicky, Perníčky, Bramborový salát, Hostina, Francouzsky, Vánoční ozdoby, Lindt, Osvětlení, Kuba, Vánoční prostírání, Omalovánky, Plocha, Recepty, Pastýř, Řetězy, Štóla, Košíčky, Václavské náměstí, K Vytištění, Vykrajovátka, Santa Claus, Adventní neděle, Křesťanství, Štědrý večer apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, země EU, zkratky krajů České republiky, státy usa, hudební zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, geocaching, okresy České republiky apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Fóry, fórky, vtipné texty, ftipy, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, vtipné texty, ftipy, frky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O mužích, O Němcích, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Somálcích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Super free web games zdarma, volný čas, hyperlinky, Narozeninová přání a přáníčka, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník, Online adventní magazín, Šťastné a veselé Vánoce, zábava, H, Pozadí na PC ke stažení, F

Pozadí na PC ke stažení - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. lze použít v smartphone, displej, mobilní telefon, mobil, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, phablet, monitor, tablet, notebook a pro operační systémy FreeBSD, Windows 95, Slackware, Mac, Chrome OS, Android, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Java ME. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, květiny, flóra, stromy, Rally, závody aut, motorky, Formule 1, free wallpapers, fantasy, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci. Vyberte si rozměr z 1280x960, 1600x2560, 1920x1080, 1536x2560, 360x760, 640x480, 1024x600, 1152x768, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 1600x900, 1600x900, 2560x2048, 1536x2048 atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry, Závody aut, Hry pro děti, Akční hry, Adventury, Pro dívky, Strategie, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Informace, cestování, zábava i hry

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Keywords:Dopravní značky, pro dospělé, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Athletic Bilbao, zdarma, weby, zajímavosti, Levné letenky, Seznam státních vlajek, Vlajky zemí světa, Online zeměpisné testy zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Strategie, Oddechové, Závodní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Síť, cestování, zábava i hry

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, země EU, státy usa, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Klíčová slova: webové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Vlajka NDR, odkazy, doporučujeme, Free game online hry, Pozadí na plochu monitoru, Online hry pro děti zdarma, multimédia, linky, Seznam vlajek měst České republiky

Kameňáky, fóry, frky, vtípky, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, frky, vtípky, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, kameňáky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Jižní Karolína, Washington, New York, Maryland, Idaho, Severní Karolína, Colorado, Massachusetts, Rhode Island, Arizona, Jižní Dakota, Utah, Iowa, Delaware, Missouri, Wisconsin, Havaj, Georgie, Nevada, Ohio, Kentucky, Virginie, Oklahoma, Kansas, Montana atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Farmářské hry, Oddechové hry, Auta a závodní, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Adventury, Deskovky, Logické hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Omalovánky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Barbie hry apod.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Vtípky, kameňáky, frky, černý humor, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, frky, černý humor, vtipné texty, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: Wallpapery na tablet, výukové pomůcky, zeměpis, SMS přání k jmeninám podle jmen, Vánoční magazín, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webovky, Blahopřání nejen k narození miminka, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky, zadarmo

Kameňáky, fóry, frky, vtípky, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, frky, vtípky, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, kameňáky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Jižní Karolína, Washington, New York, Maryland, Idaho, Severní Karolína, Colorado, Massachusetts, Rhode Island, Arizona, Jižní Dakota, Utah, Iowa, Delaware, Missouri, Wisconsin, Havaj, Georgie, Nevada, Ohio, Kentucky, Virginie, Oklahoma, Kansas, Montana atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Free game online hry, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, H, URL, Online testy a kvízy zdarma, Omalovánka sněhulák, Full HD tapety na PC zdarma, Biografie slavných osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled zkratek a akronymů, info, Nejlepší hry pro dívky, Obrázek sněhuláka, 11

Několik fórů na závěr. Vtip V kadeřnictví: Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Wallpapers na plochu zvířátka
Odkazy na užitečné webové stránky
Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán
Tipy na zajímavé weby
Krabice s vánočním dárkem
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kdo je to Anděl?
Odkazy na zajímavé weby
Vánoční atmosféra
Naše tipy na zajímavé stránky
Vánoční, adventní koledy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové přáníčko:

Narozeninový text sms
Narozeninové blahopřání podle jmen
Narozeninové přání podle jmen
Narozeninové přáníčko dětem
Přání k narozeninám pro ženu