Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro mobil, notebook, PC, ultrabook, počítač, smartphone, displej, tablet, mobilní telefon, phablet, monitor a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Mac, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, rostliny, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, letadla, příroda, krajina, květiny, kytky, auta, hudební tapety, 3D a Abstraktní, zvířata, wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, dopravní prostředky. Vyberte si rozměr z 768x1024, 1280x960, 360x640, 2048x1536, 750x1334, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, hi res 2560x1920, 1680x1050, HD 1280x720, 640x480, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 360x720, 393x786 atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Vlajky jednotlivých států USA, Hry pro nejmenší online, Městské a obecní prapory obcí ČR, Ozdoba, Online zeměpisné testy zdarma, Seznam vlajek amerických států, info, Denmark, Dopravní značky, Pozadí na PC ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, humor

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, geocaching, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, měny, zkratky krajů České republiky apod.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Adventní trhy, Vinná klobása, Atmosféra, Windows, Jezulátko, Květiny, Papírové ozdoby, Třásně, Milka, Film, Vánoční světýlka, Vánoční dekorace, Slámový adventní věnec, Vídeň, Bůh, Desktop, Vánoční svícen, Vánoční prostírání, K Tisku, Silvestr, Vídeňský punč, Hostina, Vánoční hvězda, Dia, Německy, Umělý vánoční stromek, Sněhulák, Santa, Perníčky, Anglicky apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Tapety na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. lze použít v mobilní telefon, smartphone, PC, tablet, notebook, počítač, displej, phablet, obrazovka počítače, mobil, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, macOS, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows XP, Lubuntu, Windows Me, Java ME, Red Hat Linux. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, fantasy, motorky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, zvířata, fraktály, Rally, závody aut, ptáci, flóra, stromy. Dostupné velikosti jsou 1536x2048, 3200x1200, 2560x1920, 1920x1200, 1440x2560, 1920x1440, 2560x2048, 1280x800, Full HD 1080x1920, 375x667, 1280x720, 3200x1800, 2560x1440, 640x480, 1600x900, 1600x2560 atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značení, zadarmo, Dárky, Obrázky a kliparty zdarma, F, Nejhranější online hry zdarma, Cambodia, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, jak spustit následující typy souborů: hudební audio soubory, systémové soubory, komprimace dat, písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Vánoční magazín, počítače, Slovník pojmů Co je to?, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, zdroje informací, tipy, Online biografie, životopisy osobností, Vánoční jídlo, Online vánoční webzine, Tapety na plochu počítače, č, Online web Hry zdarma bez registrace

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Obrázky na PC - tapety na plochu PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC. vhodné pro mobilní telefon, monitor, mobil, phablet, obrazovka počítače, notebook, displej, tablet, smartphone, PC, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 7, macOS, Android. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií free wallpapers, velkoměsta a noční život, motorky, hmyz a pavouci, Formule 1, sportovní a závodní auta, fraktály, fantasy, tenisté a tenistky, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, ptáci, flóra, stromy, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, květiny. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1080, 2560x2048, 1536x2048, 1680x1050, 1920x1280, 360x640, 1280x800, 1280x768, 1366x768, 854x480, 375x812, 1600x900, 1920x1440, 1152x768, 1280x720, 1440x2560 atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako mytologie, křesťanství, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, přezdívky, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, politici, vlastnosti, záliby, historie, umělci, filozofie, fikce a fantasy, poruchy, sport, lékařství atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, žurnalisté a novináři, umělci, zločin a právo, záliby, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, přezdívky, filozofie, psychologie, politici, rodinné vztahy, mytologie, věda, politika, poruchy, fikce a fantasy, školství atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, jídlo a nápoje, zelenina, auta, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, symboly, láska, mapy, ptáci, hmyz, květiny, nástroje a přístroje, muži, přístroje, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, hudba, halloween, sport atd.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Závodní, Karetní, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, Sportovní a podobně.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, Zambia, školství, č, Obrázky na PC, Stromeček, linky, Webové online testy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Obrázky na PC - tapety na plochu PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC. vhodné pro mobilní telefon, monitor, mobil, phablet, obrazovka počítače, notebook, displej, tablet, smartphone, PC, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 7, macOS, Android. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií free wallpapers, velkoměsta a noční život, motorky, hmyz a pavouci, Formule 1, sportovní a závodní auta, fraktály, fantasy, tenisté a tenistky, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, ptáci, flóra, stromy, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, květiny. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1080, 2560x2048, 1536x2048, 1680x1050, 1920x1280, 360x640, 1280x800, 1280x768, 1366x768, 854x480, 375x812, 1600x900, 1920x1440, 1152x768, 1280x720, 1440x2560 atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Karetní hry, Strategie, Postřehové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Adventury, Logické hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti a tak dále.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Animace, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Adventury, Závody aut, Akční hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Logické hry, Karetní hry, Sportovní hry a tak dále.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: kuriozity, URL, Onlinovky zdarma, internet, multimédia, Sobí omalovánka, Obrázky vlajek států světa, cestování, odkaz, volný čas, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdarma, Sierra Leone, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Tipy na vánoční dárky pro babičku
Tipy na užitečné weby
Silikonové formičky na vánoční cukroví
Partnerské internetové stránky
Advent
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky a vymalovánky
Odkazy na partnerské weby
Programování v Turbo Pascalu, Delphi
Odkazy na zajímavé weby
Recepty na vánoční cukroví

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Texty k narozeninám:

Přáníčko k narozeninám sms
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninové přání podle věku
Narozeninová přáníčka podle jmen
Texty k narozeninám dětem