Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Full HD wallpapers na PC - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. můžete využít v notebook, monitor, smartphone, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, počítač, ultrabook, displej, PC a pro operační systémy Mac, Windows Server 2012, Slackware, SUSE Linux, Java ME, Windows 2000, Linux Fedora, FreeBSD, Windows NT, Windows 98, Windows Me. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, budovy a stavby, psi a štěňátka, rostliny, noční města, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, auta, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, letadla, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné rozměry 1600x2560, 1024x768, 1440x960, 375x667, 1800x1440, 1280x854, 750x1334, 1600x900, 1440x900, 393x786, 1152x1920, 1536x2048, 1920x1440, 1680x1050, 1600x1200, HD 1280x720 atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nový rok, Blahopřání, Slámový adventní věnec, Vídeň, K Vytisknutí, Sám doma, Vánoční ubrusy, Jmelí, PF, Milka, Wallpaper, Film, Adventní neděle, Plzeň, Samolepky, Dia, Vánoční filmy, Rostliny, Striezelmarkt, Staroměstské náměstí, Vánoční světýlka, Lindt, Tichá noc, Štóla, K Tisku, Silvestr, Santa Claus, Ostrava, Adventní věnec, Tisk, Vykrajovátka apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Vtipy, černý humor, vtipné texty, fórky, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, vtipné texty, fórky, fóry, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, murphyho zákony, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Full HD wallpapery ke stažení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkaz, Tipy na vánoční dekorace, Ilustrační obrázky, zeměpis, Dopravní značení, Draw poker, V, Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme, Full HD wallpapers na PC

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Deskovky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, online html5 hry, Omalovánky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Auta a závodní apod.

černý humor, fóry, vtípky, vtipy, anekdoty, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, vtípky, vtipy, anekdoty, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Full HD wallpapery ke stažení - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. lze použít v mobilní telefon, mobil, PC, smartphone, displej, notebook, ultrabook, počítač, phablet, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Red Hat Linux, Mac, Windows Me, Java ME, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, macOS. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, květiny, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, motorky, ptáci, fraktály, fantasy, sportovní a závodní auta, free wallpapers. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x864, 1280x720, 800x600, 2560x1920, 1440x900, 1600x900, 640x480, 393x786, 1600x900, HD 1280x720, 412x846, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 2560x1600, 1600x1200 atd.

Full HD tapety na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro PC, ultrabook, počítač, notebook, displej, monitor, obrazovka počítače, smartphone, tablet, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 7, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Linux Mint, Android, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows NT. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, motorky, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, sportovní wallpapery, ptáci, vesmír, kosmos, fraktály, Rally, závody aut, fantasy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, zvířata, sportovní a závodní auta, květiny. Stahujte v rozlišení HD 1280x720, 1600x900, 768x1024, 1920x1080, 3200x1200, 1440x2560, 1280x854, 4800x1200, 2560x1440, 1280x800, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 393x786, 1152x864, 1152x768 atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Keywords:internetové stránky, Obrázky a kliparty zdarma, zadarmo, zajímavosti, Omalovánka zvonečku, školství, Super free web games zdarma, pro děti, Kam na výlet?, webovky, internet, cestování

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Barbie hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Deskovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Akční gamesky apod.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíšek, Windows, Televize, Brambořík, Vánoční světýlka, Šišky, Štěstí, Kuba, Striezelmarkt, Adventní trhy, Vánoční pozadí, Popelka, Vánoční punč, Umělý vánoční stromek, Vánoční ubrusy, PF, Adventní svícen, Vánoční koledy, Písnička, Vánoční koule, Kameňák, Desktop, Svíčky, Vídeň, Václavské náměstí, Štóla, Strom, Zima, Film, Pozadí, Blahopřání apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: parkování - parkovačky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, Bojové online gamesy, Závodní a podobně.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: humor, ú, Prapory českých měst, Vánoční svícen, linky, pro dospělé, P, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, webové stránky, Skvělé hry online zdarma, Státní vlaječky, prapory, Full HD tapety na PC

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Oregon, Idaho, New Hampshire, Vermont, Havaj, Delaware, Wyoming, Wisconsin, Missouri, Arizona, Severní Karolína, Maine, Západní Virginie, Connecticut, Jižní Dakota, Washington, New York, Aljaška, Iowa, Kansas, Florida, Michigan, Massachusetts, Rhode Island, Oklahoma atd.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Přísloví, motta, moudra, aforismy, bonmoty, hlášky, výroky

Citáty slavných osobností, Přísloví, motta, moudra, aforismy, bonmoty, hlášky, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o lži, moudra o dětech od různých známých osobností.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: herectví, herci a herečky, národnost, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, lékařství, politici, sport, záliby, přezdívky, psychologie, umělci, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, křesťanství, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: hyperlinky, Super online flash hry, Státní prapory, Jižní Asie, Životopisy osobností, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Spojené království, odkazy, výukové pomůcky, multimédia

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Oregon, Idaho, New Hampshire, Vermont, Havaj, Delaware, Wyoming, Wisconsin, Missouri, Arizona, Severní Karolína, Maine, Západní Virginie, Connecticut, Jižní Dakota, Washington, New York, Aljaška, Iowa, Kansas, Florida, Michigan, Massachusetts, Rhode Island, Oklahoma atd.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Logické hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Brutální krvavé hry, Animace, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Pro dívky a tak dále.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, jak převést, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet soubory těchto typů: šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, č, Stručný encyklopedický slovník, Online vánoční webzine, kuriozity, Online hra Santa na saních, Vlajky měst a obcí České republiky, Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro kluky, Biografie slavných osobností, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Zásady práce s počítačem: Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Sněhulák na saních
Partnerské weby
Vánoční svícen jako oblíbená dekorace
Naše tipy
Juventus FC
Tipy na zajímavé weby
Recepty na vánoční cukroví a další pokrmy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Zamilované vzkazy:

Vyznání lásky pomocí sms
Romantické psaní klukovi
Zamilované SMS pro kluka
Zamilované zprávy pro holku
Romantické SMS na dobré ráno
Zamilované psaní holce
Omluvné sms zprávy
Romantické vzkazy pro miláčka

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Přáníčka k narozeninám:

Narozeninové texty podle jmen
Narozeninové texty pro muže
Narozeninové texty dětem
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninové texty pro ženu